Snusflaskor Kina

476213

SNUSFLASKOR, 3 st., Kina, 1900-tal, glas, lack och ben, höjd ca 7 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 9

Snusflaskor Kina

Budhistorik (5 bud)
3395282
3395149
3395008
850
3394503
3390267
450

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.