Lasse Åberg färglitografi

476212

LASSE ÅBERG (född 1940): "Ceci n´est pas une pipe", signerad Lasse Åberg, 133/250, färglitografi, ca 31x49 cm

Tavelvagn 25

Lasse Åberg färglitografi
Budhistorik (49 bud)
3394989
5 600
3394986
5 400
3394983
5 200
3394985
5 200
3394983
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.