Lennart Sand skulptur

476209

LENNART NYMAN (1918-2008): Väggskulptur, djuprelief, a tergo signerad samt dedikation, ca 54x36 cm

Visst slitage

Konst, Skulpturer

Fack 43

Lennart Sand skulptur

Budhistorik

2017-07-30 kl 18:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.