Tord Leander Engström oljemålning

476201

TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): norrlandsmotiv, signerad Tord, olja på pannå, ca 48x38 cm

Rum 5

Budhistorik (2 bud)

3395106
3386107

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.