Stolar leksandsmodell

476199

STOLAR, 4 st, leksandsmodell, 1900-talets mitt, träskuren dekor, stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Klädsel med slitage

Möbler, Stolar

Hylla 8

Stolar leksandsmodell

Budhistorik (17 bud)
3394837
3394836
1 900
3394834
1 800
3394825
1 700
3394823
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.