Joakim Eneroth print

476197

JOAKIM ENEROTH (född 1969): Utan slut I, signerad och numrerad på baksidan Joakim Eneroth, 1/25, 2003, kopierad 2004, mattlaminerad lambda print, höjd 95x316 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida

Rum 1

Joakim Eneroth print

Budhistorik (7 bud)
3395028
3393615
3390732
900
3390009
600
3390008

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.