Olle Olsson Hagalund färglitografi

476196

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): Flicka med fruktkorg, bred ram tillverkad av konstnären, signerad Olle Olsson Hagalund, 245/360, färglitografi, ca 65X42 cm

Något gulnat

Fack 32

Budhistorik (8 bud)
3394893
3 800
3393435
3393434
2 400
3392267
3388419

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.