Stolar rokokostil

476195

STOLAR, rokokostil, 1 par,Torsten Sylvéns verkstad, brännmärkta med S, 1900-talets mitt, stoppade med textil klädsel, sitthöjd ca 44 cm,

Smärre slitage

Möbler, Stolar

Rum 3

Stolar rokokostil

Budhistorik (6 bud)
3389702
1 300
3386694
3389700
3386694
3386693

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.