Elis Ryberg oljemålning

476193

ELIS RYBERG (1919-1985) motiv med hus och människor, signerad Elis Ryberg, olja på pannå, ca 58 x 72 cm.

Rum 5

Elis Ryberg oljemålning
Budhistorik (19 bud)
3394605
4 200
3394604
3394601
3 800
3394600
3 600
3394599
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.