Elis Ryberg litografi

476191

ELIS RYBERG (1919-1985): "Bastugatan", signerad Elis Ryberg, provtryck, färglitografi, ca 44 x 54 cm.

Fack 32

Elis Ryberg litografi
Budhistorik (6 bud)
3386657
550
3389510
500
3386657
450
3389503
3386657

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.