Spegel förgylld

476189

SPEGEL, förgylld ram, 1900-talets senare del, fasettslipat glas, ca 115x66 cm

Speglar

Rum 5

Spegel förgylld

Budhistorik (6 bud)
3395183
500
3390708
450
3390063
3390707
3390063

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.