Clubfåtöljer 1 par

476186

CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, ljusbrunt skinn, svängd rygg, ben i betsad björk, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage och revor, en stol med hål i sits

Möbler, Fåtöljer

Rum 4

Clubfåtöljer 1 par

Budhistorik (6 bud)
3393941
3393814
1 700
3391845
1 600
3391844
1 400
3389979
1 300

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.