Jacob Ängman kaffeskedar Rosenholm

476185

JACOB ÄNGMAN, "Rosenholm", kaffeskedar, 9 st., silver, GAB, Stockholm, 1970-tal, längd ca 12 cm, vikt ca 127 g

Bruksslitage

Silver

Visas på begäran

Budhistorik (4 bud)

3395682
700
3395549
500
3393002
450
3387894

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.