Stig "Slas" Claesson oljemålning

476183

STIG SLAS CLAESSON (1928-2008): Komposition, signerad Stig Claesson, olja på duk, ca 46x43 cm

Dubblerad duk

Rum 5

Stig

Budhistorik (6 bud)
3395221
3394715
700
3394320
650
3389728
600
3389476

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.