Elis Wallin oljemålning

476182

ELIS WALLIN (1888-1972): Lantlig bebyggelse, signerad och daterad Ellis Wallin -27, olja på duk, ca 38x46 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Elis Wallin oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3395201
3394711
3394463

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.