Ida Gisiko Spärck oljemålning

476180

IDA GISIKO SPÄRCK (1859-1940) landskapsmotiv, signerad, olja på duk, ca 40x70 cm

Krackelyr, visst färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Ida Gisiko Spärck oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3395103
10 500
3393499
10 000
3393499
7 000
3389967
5 000
3388141

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.