Acke Åslund oljemålning

476179

ACKE ÅSLUND (1881-1958): landskapsmotiv, signerad och daterad 1907, olja på duk, ca 41x59 cm

Krackelyr, dubblerad

Rum 5

Acke Åslund oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3394010
3 200
3393943
600
3385592

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.