Ragnar Salwén oljemålning

476178

RAGNAR SALWÉN (1875-1962): Vinterlandskap, signerad och daterad R Salwén 1925, olja på duk, ca 88x73 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 48

Ragnar Salwén oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3395034
500
3394532
450
3394530
3393115
3390010

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.