Stig Jönsson oljemålning

476177

STIG JÖNSSON (1900-tal): landskapsmotiv, olja duk, signerad, ca 34x42 cm

Rum 5

Stig Jönsson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3395241
3394097
2 800
3386908
2 600
3390970
2 400
3386908

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.