Spegel förgylld

476175

SPEGEL, blandstil, 1900-talets mitt, dekor i pastellage, delvis blankförgylld, höjd 70 cm

Visst slitage, vissa dekorskador

Speglar

Hylla 1

Spegel förgylld
Budhistorik (15 bud)
3393169
3393168
950
3393167
900
3393166
850
3393165

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.