Stolar omkring 1900

476173

KARMSTOLAR, blandstil, 18/1900-tal, 1 par, mahogny, stoppad textilklädd sits och ryggbricka, sitthöjd 47 cm

Visst slitage, något lösa fogar

Möbler, Stolar

Rum 12

Stolar omkring 1900

Budhistorik

2017-07-30 kl 17:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.