Åmells matgrupp

476171

ÅMELLS, matgrupp, 5 dlr, rokokostil, 1900-talets andra hälft, bord med 1 iläggsskiva, 5 stolar med stoppad textilklädd sits, höjd ca 74, diameter 117, längd med skiva 165 cm

Visst slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 6

Åmells matgrupp

Budhistorik (9 bud)
3394765
3 600
3394764
3 400
3394763
3 200
3394762
3394761

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.