Hylla jugend

476165

VÄGGHYLLA, jugend, 1920-tal, rödbetsad furu, två vitrindörrar, höjd ca 50, 172x26 cm

Slitage, repor

Möbler, Hyllor

Rum 6

Hylla jugend

Budhistorik (15 bud)
3394959
3394957
950
3394956
900
3394955
850
3394954

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.