Skänk samt vitrin

476164

ÅMELLS MÖBLER, Skänk och vitrin, omärkt, 1900-talets andra hälft, bemålat trä, vägghängt vitrinskåp med uppskjutande krön, skåp med dörrar samt lådor, mått skåp höjd ca 96, 144x43, mått vitrin höjd ca 71, 80x25 cm

Smärre slitagea

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Skänk samt vitrin

Budhistorik (14 bud)
3394477
6 600
3394227
6 400
3393853
6 200
3394223
6 000
3393853
5 200

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.