Skänkskåp med spegel

476158

SKÄNKSKÅP med spegel och sidohyllor, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerat i mahogny samt massiv mahogny, skuren dekor med växter, 4 lådor, höjd 240, 183x62 cm

En låskista samt nyckel saknas, skador och lagningar

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Skänkskåp med spegel

Budhistorik (12 bud)
3396409
4 600
3396424
4 400
3396409
4 200
3396421
3396409
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK: