Stolar empirestil

476156

STOLAR, empirestil, 1900-talets mitt, 3+2 st, mahogny med stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, ytslitage

Möbler, Stolar

Rum 9

Stolar empirestil

Budhistorik (1 bud)

3394246
2017-07-29 22:12:34

2017-07-30 kl 21:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.