Jong Stole karmstol

476153

JONG STOLE, Danmark, 1960-tal, karmstol i teak med klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 45 cm

Visst slitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 3

Jong Stole karmstol

Budhistorik (16 bud)
3394482
3394044
950
3394481
950
3394044
900
3393629
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.