Oljemålning porträtt

476149

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Porträtt av gossebarn, olja på duk, ca 46x36 cm

Färgbortfall, slitage, fernissa

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oljemålning porträtt

Budhistorik (10 bud)
3393207
750
3392604
700
3392230
650
3388778
600
3388253
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.