Golvlampa 1940-tal

476145

GOLVLAMPA, 1940-tal, mässing, skärm i textil, höjd ca 150 cm

Skärm med skador

Belysning, Golvlampor

Rum 14

Golvlampa 1940-tal

Budhistorik (8 bud)
3394622
650
3394615
600
3394609
550
3394607
500
3394602
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.