Ring 18 k guld diamanter

476133

RING, 18 k guld, 15 smådiamanter med åttkantslipning, lövformation, 11 carréslipade rubiner, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 6,5 g

Några rubiner med hack och visst slitage och repor

Guld/Smycken

Ring 18 k guld diamanter

Budhistorik (3 bud)

3394163
3394162
3393257

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.