Svante Petri oljemålning

476111

SVANTE PETRI (Sverige, född 1944): "Över ett brusande hav, Mollösund Orust", signerad, olja på duk, ca 70x100 cm

Rum 8

Svante Petri oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3396182
8 000
3396174
7 200
3394294
7 000
3394293
6 200
3391348
6 000

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.