Richard Mortensen collage

476108

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): "Utan titel", signerad och daterad Mortensen 8-IV-91, collage, ca 76x58 cm.

Richard Mortensen collage

Budhistorik (17 bud)
3388638
3388636
2 800
3388531
2 600
3387759
3386276
1 900

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.