Pilgrimsflaska kina

476103

PILGRIMSFLASKA, 1800-tal, Kina, dekor i emaljfärger, figurscen, höjd 24 cm

Hänklarna med lagning

Orientaliskt, Porslin

Pilgrimsflaska kina

Budhistorik (6 bud)
3396094
1 700
3395903
1 600
3395522
3395521
3391169

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.