Konsolbord Louis XV-stil

476096

KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, Louis quinze-stil, förgyllt, skiva i bemålat trä, höjd 82, 67x36 cm

Senare bemålad skiva

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Konsolbord Louis XV-stil

Budhistorik (13 bud)
3387934
900
3394670
850
3387934
3393906
750
3387934
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.