John Ostved olja på papper Elvis

476094

JOHN OSTVED (född 1957), Elvis, förlaga till litografin, signerad J. Ostved Unique, olja på papper, bildyta ca 82x62 cm

Rum 9

Budhistorik (6 bud)
3391742
1 600
3391741
3388803
3388802
900
3388801

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.