John Ostved Dean Martin

476093

JOHN OSTVED (född 1957): Dean Martin, signerad och daterad J Ostved 2010, Unique, akryl på silkscreen, bildyta ca 70x52 cm

Rum 9, Vagga 1

John Ostved Dean Martin
Budhistorik (2 bud)

3392626
3385453
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.