John Ostved night light painting

476092

JOHN OSTVED (född 1957): "Mr White", night light painting, signerad och daterad J Ostved 2008, Unique, akryl på silkscreen, bildyta ca 66x51 cm

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (3 bud)

3392998
3389234
3384897

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.