John Ostved night light painting

476091

JOHN OSTVED (född 1957): "Mr Blue", night light painting, signerad och daterad J Ostved 2008, Unique, akryl på silkscreen, bildyta ca 55x43 cm

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (4 bud)

3391761
750
3390484
700
3390483
650
3388804
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.