Anshelm Schultzberg oljemålning

476080

ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): Vinterlandskap i skymning, signerad A. Schultzberg, olja på duk, 86x109 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (15 bud)
3396231
22 000
3396195
21 000
3396195
20 000
3396226
19 500
3396195
18 000

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.