Oidentifierad konstnär

476079

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad, folklivscen från Sydeuropa, 1900-talets mitt, olja på duk, ca 49 x 60 cm.

Konst, Äldre måleri

Fack 22

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (2 bud)

3393135
3384769

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.