Sidobord design Arne Vodder

476075

ARNE VODDER, byrå, för NC møbler, Odense, Danmark 1960-tal, teak, etikettmärkt, höjd ca 54, 80x32 cm

Bruksslitage, märken på skiva

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 6

Sidobord design Arne Vodder

Budhistorik (15 bud)
3396288
2 600
3396180
2 400
3394892
1 400
3393686
1 300
3393445

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.