Alfred Wahlberg oljemålning

476073

ALFRED WAHLBERG (1834-1906): Landskap med stuga, signerad och daterad Alfr. Wahlberg 1876, olja på duk, 40x58 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Alfred Wahlberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3392168
4 200
3388542
3388541
3 800
3388539
3 600
3388538
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.