Waldemar Sjölander oljemålning

476070

WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Fåraherde, signerad Wald Sjölander, olja på duk, ca 97x67 cm

Budhistorik (9 bud)
3392257
3 400
3393532
3 200
3392257
2 600
3393531
2 400
3392257
1 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.