Waldemar Sjölander oljemålning

476069

WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): "Negro y verde", signerad och daterad Waldemar Sjölander 1969, olja på duk, ca 95x95 cm;

Budhistorik (11 bud)
3392256
5 000
3393527
4 800
3392256
4 400
3393526
4 200
3392256
3 800

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.