Våg 1900-tal

476057

VÅG, 1900-tal, fodral i svärtat trä, metallvåg med vikter, höjd 31, 15x27,5 cm

fodral med bruksslitage

Diverse

Rum 21

Våg 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

3393606
3387742

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.