Skrivbord tidigt 1900-tal

476055

SKRIVBORD, ek, tidigt 1900-tal, partnermodell, dubbla sidor med lådor, höjd ca 74, 150x124 cm

Bruksslitage, fläckar, repor

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 8

Skrivbord tidigt 1900-tal

Budhistorik

2017-07-29 kl 18:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.