Soffbord björk

476049

SOFFBORD, björk och masurbjörk, 1930/40-tal, sammankopplad benställning, höjd ca 60, 90x54 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord björk

Budhistorik (9 bud)
3393538
700
3392893
650
3393537
600
3392893
550
3392972
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.