Matgrupp gustaviansk stil

476046

MATGRUPP, 7 dlr., 1900-talets mitt, gustaviansk stil, mahognyfanér, betående av 6 st. stolar och ett matbord, bord med benavslut i mässing, 3 iläggsskivor á 40 cm, bordets höjd ca 72, diameter 108, stolarnas sitthöjd 46 cm

Bruksslitage, skiva med smärre repor

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 8

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
3394646
3394645
1 800
3394643
1 700
3394641
3394593

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.