Karl Cederberg oljemålning sommar

476041

KARL CEDERBERG (1861-1904): Insjömotiv, signerad och daterad K. Cederberg 1897, olja på duk, ca 30x45 cm

Konst, Äldre måleri, Specialauktion

Rum 5

Budhistorik (2 bud)

3394290
3388938

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.