Soffa fåtöljer rokokostil

476039

SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, rokokostil, träskuren dekor, betsat lövträ, soffans längd 182, sitthöjd ca 46 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Soffgrupper

Rum 20

Soffa fåtöljer rokokostil

Budhistorik (7 bud)
3393702
3385856
3385855
3385427
3384979
550

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.